Blog | Hejt na hejtovací weby

Hejt na hejtovací weby

1000 věcí, co mě serou, Prígl, Kýbl mrkve… stačí vzít člověka, který umí psát a vykoukne z toho „strašná sranda“. Je to tak snadné, kritizovat a vysmívat se. A dokud těch článků bylo 10, bylo to skvělé, jak se postupně blíží k 1000, zábava to být přestala.

Prokoukl jsem, že nejde o kritiku, kterou by někdo mohl vzít vážně. Cílem je kritizovat každého, pořád, za všech podmínek. Návštěvnost nepočká a nic ti neudělá větší egotrip, než rostoucí návštěvnost a nadšené komentáře.

Upocený sportovec v upnutém kompletu a bicyklem v ceně rozpočtu menšího afrického státu. Strejcové na gauči s lesklou pleškou a plnou hubou předsudků o ženských u plotny.

Lidi, co volí komunisty, lidi, co volí Babiše, lidi, co volí ODSku, lidi, co volí KDU. Lidi co nevolí. Lidi, co volí jako ostatní. Lidi, co volí opačně, než všichni ostatní.

Ti, kdo chodí do drahých restaurací. Ti, kdo chodí do 4. cenové. Ti, kdo chodí s kastrůlkama.

Ti, kdo mají iPhone. Ti, kdo nemají iPhone. Ti, co mají iPhone a furt o tom mluví. Ti, co nechcou iPhone a furt o tom mluví.

Burani, kteří používají vole místo tečky vole Slušnáci formátu bří Ebenů.

Ten, kdo si píše vše do Moleskine, protože štýl (póza). Ten, kdo si píše vše do Evernote, protože cloud. Ten, kdo si nic nepíše, protože kdo nic nedělá, ten si nemá co napsat.

Ten, kdo vyjde do města v teplákové soupravě s gigantickým logem Adidas. Ten, kdo si jako první věc ráno obuje boty Loake. Ten, kdo „to neřeší“ a chodí v prestižkách, riflích a kostkované košili.

Radikální (vlevo/vpravo) extrémista. Přizdisráč „zlatá střední cesta“.

Stárnoucí metalisti, hipstři, hiphopaři, plešky kolem Dana DělámToProČesko Landy, sluníčkoví dredaři, gotici, emaři, Eva a Vašek.

Je jedno, co jste, protože se vám vysmějou. A bude vás to bavit, dokud si nevyberou vás. Protože přesně o tomhle ty weby jsou.

Vytáhněte předsudek, zesilte ho, tím líp, pokud tam umíte plácnout přirovnání, co na tom, že se odlepuje jak tetování ze žvejkačky. Jste jedním z nich, úspěšným hejterem.

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích