Blog | Hledáte práci? SprintPeople vám pomůže

Hledáte práci? SprintPeople vám pomůže

Už dnes se můžete registrovat na SprintPeople, ať už hledáte lidi do svého týmu, nebo se chcete ve své kariéře posunout dál a najít si jiné místo. Čím je SprintPeople (dřív nazývaný ŽítIT) unikátní?

Dnešní inzerce práce je rozbitá. Když hledáte asistentku, uklízečku, barmana, ozvou se vám na běžný inzerát třeba i stovky lidí. Na situaci, kdy hledáte do firmy schopného člověka na IT pozice (a to nejen vývojáře, ale i UXáky atd.) se neozve moc kvalitních lidí.

Jenže inzeráty práce nejsou rozbité jen pro firmy. Nedávají hodnotu ani kandidátům. Nabízíme… Hledáme… Své CV pošlete tam a tam, to je překonaný formát. Dobrých lidí je tak málo, že si můžou vybírat firmy podle úplně jiných kritérií. Podle takových, které se ale nedočtou v běžném inzerátě. Třeba podle toho, jací lidé ve firmě pracují, co je baví.

Ty slovo rozbitý jsem zvolil záměrně. Situace na trhu není jen suboptimální, je naprosto mimo.

Běžné inzeráty jen lustrují, co má umět kandidát a nevysvětlují, proč by mě stát o firmu. Nebo si myslíte, že běžné “odpovídající finanční ohodnocení, mladý kolektiv a flexibilní pracovní doba” jsou něco, čím se odlišíte?

SprintPeople zavede jiný model. Systém, ve kterém si obě strany budou rovny. Ve kterém stejně tak, jak se kandidát uchází o firmu, bude se firma ucházet o kandidáta. Chcete ukázku kódu? Pošlete ukázku kódu. Byli jste s lidmi ve firmě na školení, konferenci, nebo jste vyjeli na kolech? Napište to, co když je někde zájemce, kterého už nebaví pracovat ve firmě, kde se nic nenaučí a kde nikdo nesportuje.

SprintPeople samozřejmě nemíří jen na programátory.

Cílová skupina jsou:

  • IT pozice v jakékoliv firmě
  • jakékoliv pozice v IT firmách (včetně webových studií, velkých e-shopů)

Takže ať už jste programátor, SEO analytik, grafik, account, obchodník, UX expert, jste správná osoba.

Dnes byste se měli zaregistrovat na SprintPeople.

Proč?

Pokud jste kandidát:

  • zjistěte víc o tom, jak se mají lidé v dalších firmách
  • poznejte nové lidi
  • zjistitěte, jaká je vaše cena na trhu práce
  • najděte si práci v kolektivu lidí, které budete mít rádi

Registrace pro kandidáty

Pokud jste firma:

  • využijte toho, co běžně zažíváte, koníčky, které lidi mají a získejte lepší kandidáty, kteří budou chtít pracovat právě ve vašem týmu
  • najděte lidi, kteří chtějí pracovat právě u vás
  • zpočátku to pro vás je naprosto zadarmo (později budou ceny přibližně stejné, jako má zbytek trhu)

Registrace pro firmy

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích