Blog | Rails & Money nebo Nette & Money

Rails & Money nebo Nette & Money

Před časem jsem začal připravovat design k univerzálnímu systému. Už je hotový krásný, responsivní design, který je vhodný pro téměř jakokoliv aplikaci. A spousta dalších věcí.

Jenže je tu jenže. Mám hrozně rád Rails a myslím si, že to je skvělý framework. A myslel jsem si, že bude pro lidi tak inertní, že budou chtít jít do toho proto, že Ruby a Railsy nikoho neodradí.

Ostatně ta akce je hlavně o tom naučit se budovat business, hledat správný produkt, pořádně si zaprogramovat a vytvořit několik nových přátelství a partnerství, z kterého budete dlouhodobě těžit.

A teď mám pocit, že Rails nefungují tak, aby lidi neodrazovaly. Možná, že fungují dokonce přesně opačně.

Pomožte mi, prosím, správně se rozhodnout. Jen když mi dáte správnou informaci, budu schopný tu akci pro vás připravit tak, aby přinesla tu skutečnou hodnotu.

Napadlo mě napsat tu univerzální aplikaci v Nette. Zároveň vám na školení dám i aplikaci v Rails, kterou už jsem částečně napsal, abyste si mohli vybrat. Nette umí v ČR spousta skvělých vývojářů.

Děkuju vám!

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích