Blog | Pozvánka na praktický workshop PSDM/A3

Pozvánka na praktický workshop PSDM/A3

Zvu vás na prakticky zaměřený workshop PSDM/A3. Od 1. běhu jsem udělal řadu vylepšení podle svých zkušeností z firem, kde jsem PSDM/A3 školil.

PSDM/A3 je extrémně variabilní systém, který se dá využít pro řadu účelů:

  • řízení projektů s přesahem mezi odděleními
  • analýzou změn a problémů, kterým firma čelí
  • reporting
  • navrhování a analyzování změn ve firmě
  • řízení produktů

Při řízení vývoje software dávají A3 možnost zachytit úroveň vyšší než User Stories a zároveň nejít do strategické úrovně.

Při analýze změn obsahuje PSDM/A3 řadu postupů převzatých z Toyota A3, které je právě určeno pro řešení změn a problémů v Toyotě.

Při reportingu jsem vyšel z OKR (Objectives and Key Results) a došel k řešení, které je ve všech směrech lepší než jen OKR.

Toto pokračování ubírá na teorii, na historii (všechno z toho tam je, ale je tomu věnováno mnohem méně času) a mnohem více praxi a principům, jak A3 tvořit, vyhodnocovat a udržovat ve firmě v provozu. Účast bude tedy užitečná i pro ty, kdo se zúčastnili první akce.

Recenze workshopu od Michala Illicha.

Akce se bude konat 14.června od 18 hodin v prostorách HUB Praha Drtinova 557/10.

Cena je 1199 Kč bez DPH.

Prosím, přihlašujte se mi na jiri@sprintmasters.cz

Volných míst: 20

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích