Blog | CodeCamp: Zdokonalte se v programování

CodeCamp: Zdokonalte se v programování

Ještě máte posledních několik dní přihlásit se do CodeCampu, letní školy programování.

CodeCamp je koncipován tak, že každému talentovanému, ale třeba i méně zkušenému vývojáři (vývojářky zveme taky), umožní získat během léta dovednosti v programování na frontendu, backendu, organizaci práce, kódování, online marketingu.

Během té doby budete mít možnost potkávat se s chytrými a zkušenými profíky, jako je Michal Špaček, Honza Sládek a další.

CodeCamp je vhodný pro studenty středních i vysokých škol i pro ty, kteří už sice nestudují, s programováním si hrají, ale nikdy své znalosti neprohloubili.

Na konci CodeCampu budeš připravený na praxi lépe, než z jakékoliv jiné školy.

Přihlášky končí 20. června a přihlásit se dá zde

Programování

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích