Blog | Extensions pro Chrome, která používám

Extensions pro Chrome, která používám

Nepoužívám moc rozšíření pro prohlížeče. Většinou mi stačí základní možnosti, které prohlížeče nabízí.

Několik rozšíření si ale podle mě instalaci zaslouží.

AdBlock – bez AdBlocku je internet úplně daleko horší místo. Tento plugin asi nemusím představovat.

Ghostery – chcete vědět, kdo všechno dostává informace o tom, že jste navštívili nějaký web a zároveň chcete tomuto zabránit? Je tu rozšíření Ghostery, které detekuje a blokuje desítky trackovacích služeb.

HTTPS Everywhere – plugin, který zajistí, že na definované stránky budete přistupovat vždy přes HTTPS. Zatím tam moc webů není a musíte si řešit vše ručně.

FlashBlock – zastaví automatické spouštění Fleshe a nutí vás ho vždy aktivovat.

YSlow – jediný plugin, který nesouvisí s bezpečím. Pokud zvyšuju výkonnost, je první místo, kam koukám na problémy na frontendu.

Jaká rozšíření používáte vy?

Life Hacking

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích