Chci školení pro firmu

Získat školení od špičky na trhu vás nakopne a inspiruje.

Školení Scrum

Díky školení Scrum se vám podaří zavést do firmy metodiku, která prudce zvýší vaši produktivitu i kvalitu práce týmu.

Více o školení

Školení eXtreme Programming

eXtreme Programming je metodika zaměřená na dosahování nejvyšší možnou kvality vývoje aplikací.

Více o školení

Školení testování

Postupy, které vás naučím, pomohou odstranit obvykle kolem 60–70 % chyb na produkci. Díky testům dosáhnete větší jistoty a bezpečí.

Více o školení

Školení architektury webových aplikací

Navrhujte webové aplikace a informační systémy tak, aby byly snadno udržovatelné, škálovatelné a aby se do aplikace snadno zaučovali další lidé.

Více o školení

Školení Product Ownershipu a Product Managementu

Naučte se řídit vývoj produktů, ať už je to na zakázku, nebo vlastní produkt. Propojte business a vývoj, prioritizujte správně, zadávejte práci tak, aby vše každý pochopil a zároveň se vývoj obešel bez zbytečné byrokracie.

Více o školení

Školení task managementu a time managementu

Chcete být produktivnější, přestat zapomínat a vyvážit svůj osobní život s pracovním? Být produktivnější než ostatní? Naučím vás to.

Více o školení

Proč byste si měli zvolit školení právě ode mne?

  1. Má školení i konzultace opravdu fungují. Dokáží vás zlepšit. Přináší reálné výsledky.
  2. Školení považuji za prostředek v dosažení vašich konkrétních cílů. Obsah školení podle toho přizpůsobím. Získáte požadovanou výhodu, nebo přímo vyřešíte problém, kvůli kterému jste mne oslovili.
  3. Nejsem teoretik. Vím, co říkám. Začínal jsem jako vývojář. Proto můžu směle říct, že velkou část toho, co školím, jsem si v praxi sám vyzkoušel a otestoval. Zároveň vás učím nacházet nové možnosti a vlastní konkurenční výhody.
  4. Na školeních předávám více, než jen suché informace. Ukazuji souvislosti, o kterých se v knihách nedočtete. Aplikuji přesahy do jiných oblastí – z IT do řízení, z řízení do ekonomie apod.
  5. Dokážu odhadnout, jaké potíže vás mohou potkat při uvádění nově nabytých poznatků do praxe. Umím doporučit vhodná řešení.
  6. Školení zcela přizpůsobuji vašim konkrétním potřebám.
Spolupracujme

Spěcháte? Volejte +420 777 002 104

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích