Blog | Spouštím nový web ŠkoleníScrum.cz

Spouštím nový web ŠkoleníScrum.cz

Školení Scrumu a programování jsou témata, kterými se zabývám. Jenže jak do nich pronikám víc a víc do hloubky, chtěl bych, aby každá oblast postupně získávala svůj vlastní web. Takže dnes spouštím web www.ŠkoleníScrum.cz.

V něm se budu zabývat tématy, které souvisí se Scrumem, Agile, eXtremme Programmingem, Sprint Method, agilními technikami. Tím, jak tyto věci implementovat, proč a podobně.

Frekvenci psaní článků rozdělím mezi knesl.com, který bude nadále orientovaný hlavně na programování a GTD, organizaci času a práce a ŠkoleníScrum.cz, který bude věnovaný agile.

Na webu je spousta práce, např. chybí RSS k blogu, jsou tam maličkosti v designu, ale i některé funkčnosti, které chybí.

Rád bych na webu zveřejnil i ScrumTool, který jsem kdysi vytvořil a podobně.

Web je responzivní, chtěl bych ale mobilní použití ještě vylepšit. Zkušenosti z webu zúročím jak pro nový knesl.com, tak pro další web, který bych chtěl letos spustit.

Web je v rané fázi, šel jsem na něj agilně, pouštím ho bez zbytečného čekání. Budu vděčný za vaše tipy pro vylepšení, aby se vám lépe četl.

Agile

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích