Blog | Workshop PSDM/A3

Workshop PSDM/A3

Rád bych vás pozval na workshop PSDM/A3.

O co jde? PSDM/A3 je postup, jak řešit problémy, dělat rozhodnutí (z toho zkratka Problem Solving, Decision Making) inspirovaný přístupem firmy Toyota, která pomocí tohoto procesu dokázala zpracovat miliony zlepšovacích návrhů (ročně generují zaměstnanci více než milion zlepšovacích návrhů) a stát se největší automobilkou na světě. Já jsem přístup Toyoty zjednodušil a upravil pro podmínky i mimo průmysl.

Postup se dá používat jak při řešení provozních problémů, návrzích na zlepšení produktu, plánování rekonstrukce bytu, komunikace nápadů od zaměstnanců k managementu a řadu dalších oborů.

Výstupem je proces, jak přicházet na řešení problémů, jak vybírat alternativy, jak zorganizovat a ověřit, že řešení funguje. Tento proces je standardizovaný, jednoduchý a vhodný pro organizace všech velikostů.

Připravil jsem workshop, který proběhne 12. listopadu v Praze v HUBu od 18 hodin do půl deváté (s neformálním pokračováním v nedaleké restauraci).

Cena za účastníka 3999 Kč bez DPH.

Doporučuji přihlásit se na workshop ve dvojicích pro potřeby praktického cvičení. Pokud nemůžete ve dvojici, přijďte klidně i jako jednotlivec a skupiny vytvoříme.

Kapacita: 20 lidí

Přihlášky posílejte na: jiri@sprintmasters.cz

Agile Life Hacking

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích